Dostawa

Tak oczywiście. Jeśli chcesz zrobić komuś prezent lub kupujesz produkt nie dla siebie, możesz podać inny adres dostawy i dane odbiorcy przy składaniu zamówienia.

Przyjmując przesyłkę od kuriera, zalecamy dokładne sprawdzenie opakowania i potwierdzenie odbioru przesyłki tylko wtedy, gdy nie ma oczywistych uszkodzeń oryginalnego opakowania, które mogły wystąpić podczas transportu. Jeśli zauważysz takie uszkodzenia, zalecamy pełne rozpakowanie towaru, sprawdzenie, czy działają, a dopiero potem potwierdzenie z podpisem kuriera, że usługa dostawy została prawidłowo wykonana.

Jeśli w ciągu 3 dni roboczych nie otrzymałeś żadnych informacji od kuriera dostarczającego towar, prosimy o poinformowanie nas, a my natychmiast rozwiążemy wszelkie problemy.

Obecnie dostarczamy towary wyłącznie za pośrednictwem firm kurierskich. Przy zakupie dużych ilości warunki dostawy można dostosować indywidualnie.

Dostawa towarów za zakupy o wartości 50 euro lub więcej jest bezpłatna, a w przypadku zakupów za mniejszą kwotę cena dostawy zależy od wybranej metody wysyłki i lokalizacji, do której będzie trzeba ją wysłać. Ostateczna cena dostawy zostanie wyświetlona po złożeniu zamówienia, a przed dokonaniem płatności.

Jeśli zamówienie zostanie złożone przed godziną 13:00 w dniu roboczym, towar zostanie przekazany firmie kurierskiej jeszcze tego samego dnia. Jeśli zamówienie zostanie złożone w dniu roboczym po godzinie 13:00 lub w dniu wolnym od pracy, towar zostanie przekazany do firmie kurierskiej w następnym dniu roboczym. Po przekazaniu towaru do firmy kurierskiej dostawa w Polsce trwa zwykle do 1 dnia, w bardziej oddalonych obszarach lub w innych nieprzewidzianych przypadkach dostawa może potrwać do 2 dni.