Gdy robi się ciepło, spędzamy wieczory z przyjaciółmi, więc czas upewnić się, że są one przytulne i jasne.

W naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroki wybór girland świetlnych zewnętrznych i wewnętrznych. W zależności od miejsca, które zamierzasz ozdobić, możemy wyróżnić kilka rodzajów girland świetlnych:

  • Girlandy świetlne na baterie są przeznaczone do stosowania w miejscach, w których nie ma prądu lub tam, gdzie wymagane jest wyjątkowe bezpieczeństwo, na przykład w pokoju dziecięcym.
  • Girlandy świetlne solarne. Te girlandy są jednym z najtańszych i najbardziej ekologicznych wyborów. W ciągu dnia akumulator jest ładowany za pomocą energii słonecznej, a o zmierzchu automatycznie włącza się i zachwyca światłem podczas długich letnich wieczorów. Niesamowita wygoda, girlandy nie potrzebują gniazdka elektrycznego, są więc szczególnie przydatne na podwórku, na drzewach, tarasach lub w dowolnym miejscu, gdzie nie ma prądu.
  • Girlandy niskiego napięcia 12-31V. Te girlandy są szczególnie dobre do dekoracji wnętrz lub przestrzeni zewnętrznych, gdzie wymagane jest dodatkowe bezpieczeństwo, na przykład, girlandy są zawieszone w miejscach dostępnych dla dzieci lub zwierząt. Girlandy są używane jako akcent, nie są ze sobą połączone, więc jeśli chcesz zawiesić większą ich liczbę, najlepiej wybrać standardowe (220V) girlandy, które można połączyć ze sobą nawet do 200m.
  • Profesjonalne girlandy (220V) przeznaczone są do ozdabiania domów, restauracji i innych przestrzeni publicznych. Te girlandy są wyjątkowo trwałe, większość modeli można ze sobą łączyć, dzięki czemu mogą ozdobić duże przestrzenie a wystarczy tylko jedno gniazdko. W niektórych modelach żarówki są wymienne (z gniazdem E27), więc gdy jedna się przepali, możesz wkręcić nową lub po prostu wymienić żarówki, które już Ci się znudziły na inne bez zmiany przewodu.
Tutaj omówiliśmy główne różnice między girlandami świetlnymi, jeśli jednak nadal masz pytania lub potrzebujesz porady- zwróć się do nas i odpowiemy na nie wszystkie i udzielimy wskazówek.