Zwrot towaru po zmianie zdania
Chociaż uważamy, że towary zakupione u nas sprawią radość Tobie i Twoim bliskim, to jeśli zdasz sobie sprawę, że produkt nie spełnia oczekiwań lub po prostu Cię nie zadowala, oferujemy możliwość wymiany nieużywanego towaru na inny o tej samej wartości lub jego zwrot w ciągu 14 dni. Odzyskasz pieniądze bez żadnych dodatkowych problemów i pytań. Ważne jest, aby produkt był w pełni funkcjonalny, bez śladów użytkowania i zapakowany w oryginalne nieuszkodzone opakowanie (z wyjątkiem minimalnego uszkodzenia opakowania niezbędnego do jego otwarcia). W przypadku takiego zwrotu poniesiesz tylko koszty wysyłki. Aby zwrócić towar, wypełnij poniższy formularz, a skontaktujemy się z Tobą i uzgodnimy szczegóły.

Zwrot wadliwego towaru
Jeśli otrzymałeś wadliwy lub uszkodzony produkt – wypełnij poniższy formularz, a my zorganizujemy zwrot, pokryjemy wszystkie związane z nim koszty i wyślemy nowy produkt lub zwrócimy pieniądze.

Zwrot towaru w okresie gwarancyjnym
Jeśli produkt ulegnie awarii w okresie gwarancyjnym, naprawimy go lub wymienimy na podobny i odeślemy. Kupujący płaci za wysłanie do nas wadliwego produktu, a my zajmujemy się sprawą i pokrywamy koszty ponownej wysyłki. Aby skorzystać z usługi gwarancyjnej, wypełnij poniższy formularz, a skontaktujemy się z Tobą i uzgodnimy wszystkie szczegóły.

Formularz zwrotu